Umělci

alien_logo_piercing

Tonda

majitel studia & piercer

PŘIPRAVUJEME

Illya

tatér

Jsem původem z Ukrajiny a v Čechách žiji od roku 2016. Svou zálibu v malbě, chuť poznávat nové lidi a touhu se zlepšovat jsem spojil v jedno a to v tetování. Rád přivítám v salonu každého bez rozdílu osobního vkusu. Nejlépe se mi tvoří s lidmi, kteří si chtějí nechat poradit a nebojí se mi věřit. Baví tetování mě tetování jako řemeslo takové, vytetuji ti tedy od malého srdíčka po projekt na celá záda. U mých tetování se meze nekladou.

4 months ago
4 months ago
4 months ago
4 months ago
5 months ago
6 months ago

Dominika

tatérka

Tetování se věnuji od roku 2017 a nejradši dělám motivy spjaté s přírodou. K tomu naopak vše co zavání černým humorem a inkoustem. Mám ráda pohodičku a klid, u mně se tedy na tetování odpočívá. Beru to jako takový malý rituál, kdy si přijdete udělat radost, na chvíli zapomenout na všední věci a možná si i urovnat myšlenky. I spontánní tetování si užívám. Je fajn zapečetit někomu vzpomínku na celý život. U větších projektů, je pro mě nejlepší si s klientem sednout a pokecat. Abychom se oba naladili na stejnu vlnu a na té se vezli až do konce.

Sequin

tatér

Tetování jsem se chtěl věnovat již od střední školy, kde jsem vystudoval užitou malbu a techniky starých mistrů. Vždy mě nejvíc bavily tetovat tradiční japonské a barevné motivy. Jelikož si užívám celý proces tetování jako takový, nebráním se žádnému motivu. Jde mi o zachování tradičního tetování, ale ne aby se tím upozadily moderní formy, spíš aby byly spolu s tradičními v souladu. Snažím se ke klientům přistupovat víc osobně, aby měli jistotu, že mi na jejich tetování a na tom, jak bude vypadat záleží stejně jako jim samotným.

3 months ago
3 months ago
3 months ago
3 months ago
3 months ago
3 months ago
4 months ago
5 months ago
5 months ago
5 months ago
6 months ago
6 months ago

Natalie

tatérka

Poprvé jsem vyzkoušela tetování v roce 2019 a to technikou zvanou handpoke (ruční tetování beze strojku). Od té doby se snažím v tetování rozvíjet, zkoušet způsoby a styly. Nyní tetuji hlavně strojkem, ale nebráním se ani kombinaci těchto dvou technik. Nejlépe se cítím v abstraktních návrzích, barevných i černých freehandech na míru podle těla, stylu a preferencí klienta. Baví mě se nejdříve během konzultace lépe poznat, abychom si sedli a společně vymysleli perfektní návrh. Sezení se snažím vést tak, abyste se cítili nejvíce komfortně. Kromě abstrakcí mě baví i přírodní motivy, ale i nápisy a malé drobnosti.

Adresa

Domluv si konzultaci
nebo se za námi zastav!

Otevírací doba

Jilská 22
Praha 1

Sleduj

Pondělí: 11:00 – 19:00
Úterý: 11:00 – 19:00
Středa: 11:00 – 19:00
Čtvrtek: 11:00 – 19:00
Pátek: 11:00 – 19:00
Sobota: 11:00 – 19:00
Neděle: 12:00 – 18:00