Jak to funguje?

Tetování

My jsme tu pro Vás a nejlepším způsobem jak splnit Vaše představy, je se osobně sejít na konzultaci.
Konzultace jsou zcela zdarma, pokud se tedy po konzultaci rozhodnete, že si na tetování ještě počkáte, nejste nám nic dlužni.

Na konzultaci se pobavíme o Vašem nápadu, naši tatéři navrhnou, jak by se daný motiv dal zpracovat, jaká velikost bude nejlepší, aby Vám seděla jako "prdel na hrnec" a možná Vám svým uměleckým střevem vymyslí přesně to, co jste neuměli popsat. Všem doporučujeme dávat tatérům volnější ruku, protože přeci jen tetování je jejich denním chlebem a za ty roky vědí, co bude fungovat. Nakonec si účtujeme zálohu 1000 Kč v případě předělávky (cover-up) 1500 Kč.

Po konzultaci tatér zpracuje návrh a ten Vám pošle ke schválení.

Na domluvený termín je nejlepší přijít po dobrém jídle, klidně se svačinou a pitím sebou. K nám můžete přijít jako na grilovačku, takže pohodlné oblečení, nejlépe v tmavých barvách. Pokud zrovna nejste upovídaný typ, nestyďte si vzít například sluchátka a vlastní hudbu. Pokud si sebou budete chtít vzít doprovod, domluvte se dopředu se svým tatérem.

Po tetování Vám tatér vysvětlí jak se o své čerstvé tetování starat. Po zahojení je nejlepší se přijít ukázat, jestli je vše v pořádku a nebo je potřeba drobná korekce. Korekci máte v ceně původního tetování do 3 měsíců od provedení tetování.

Cena tetování

Nejnižší cena tetování je 1500 Kč, poté se cena určuje dle následujících kritérií: velikosti, obtížnosti nebo nároků na barevnou skladbu motivu. Obvykle připravujeme originální návrhy přesně na míru, proto je nutná osobní konzultace, kterou je vhodné si předem domluvit. Tetování provádíme osobám starším 18-TI LET!!! Zájemci o tetování mladší 18-ti let pouze se souhlasem zákonného zástupce (nutný osobní kontakt přímo ve studiu). Osoby mladší 15-ti let netetujeme VŮBEC!!! Po dohodě na konkrétním motivu a termínu zákroku si účtujeme zálohu u nového klienta a nového tetování ve výši 1000 Kč, u předělávek (cover-up) 1500 Kč, která je poté odečtená od konečné ceny.

Piercing

Na termín na piercing je nejlepší se telefonicky objednat.

U nás provádíme všechny piercingy včetně intimních partií.
Piercing včetně základního šperku z kvalitního materiálu stojí od 600 Kč. Výměna šperku za kratší (začínáme s delším šperkem kvůli otoku) je zdarma.

Všechny naše piercingové šperky jsou z kvalitních a schválených materiálů, proto používáme při aplikaci pouze naše šperky.

Péči o nový piercing Vám piercer osobně vysvětlí, poslouchejte pozorně a jeho rady dodržujte.

Nás piercer Tonda je nejdéle a nepřetržitě působícím piercerem v České republice, jste tedy v nejlepším rukách.

Adresa

Domluv si konzultaci
nebo se za námi zastav!

Otevírací doba

Jilská 22
Praha 1

Sleduj

Pondělí: 11:00 – 19:00
Úterý: 11:00 – 19:00
Středa: 11:00 – 19:00
Čtvrtek: 11:00 – 19:00
Pátek: 11:00 – 19:00
Sobota: 11:00 – 19:00
Neděle: 12:00 – 18:00